Ceník

Klasická a tematické show

od 9 000 Kč

Klasická show, nebo tematické show – Pohádková, Vánoční, Halloween, Čarodejnice a další.

Sólo

5 500 Kč

Představení o jedné osobě podle naší choreografie.

Show na přání

od 17 000 Kč

Show přímo na míru podle vašich představ.

(Cena dle požadavků a náročnosti show. Objednání min. 3 měsíce předem).

Short show

8 000 – 11 500 Kč

Balíček 2-3 krátkých světelných show.

(Ohnivá verze je s příplatkem 1 000 Kč.)

* ke každé show musí být navíc uhrazeno také cestovné

Informace k objednání vystoupení

1. Děláme show obvykle o délce do 10 minut. Ze zkušenosti víme, že u delších show diváci neudrží pozornost. Můžeme vám ale nabídnout balíček 2-3 krátkých show, které skvěle zaplní váš program.

2. K ceně show přičítáme cestovné dle místa konání akce. Pro Litoměřice a okruh 10 km je cestovné zdarma.

3. Při ohnivých show používáme skutečný oheň. Na pyrotechniku máme bezpečnostní certifikát a na show sebou vozíme lékárničku i mini hasicí přístroj.

4. Obvykle na show jezdí 3-4 dívky. Pokud požadujete větší počet (6-7 dívek) bude navýšena cena. (Může se stát, že na poslední chvíli někdo onemocní. V takovém případě budete informováni telefonicky před akcí.)

5. K show na místě potřebujeme zajistit:

  • 1-2 parkovací místa, co nejblíže k místu vystoupení (z důvodu stěhování techniky a vybavení).
  • Místo pro show o velikosti alespoň 8×8 metrů.
  • Reproduktory, které nám ozvučí show hodně nahlas (oheň hodně hlučí při točení a mnohdy průměrně puštěnou hlasitost neslyšíme). Hudbu vezeme na flash disku nebo můžeme zaslat předem.
  • Uvítáme šatnu, kde si můžeme nechat věci a převléknout se do kostýmů (zejména v zimě a při světelných show).

6. Do světelné show vám můžeme promítnout vaše logo, nebo obrázek. Používáme chytré visual poi, které mohou při točení ukázat vaše logo, fotografii nebo obrázky v daném tématu show. (Loga zasílejte ideálně na černém podkladu na email při specifikaci objednávky. Nápisy nedoporučujeme.)

7. Vlastní show na zakázku: Pokud chcete originální show, kterou nemáme v nabídce, je třeba ji řešit alespoň půl roku dopředu. Náš kreativní tým s vámi bude nejprve řešit téma a koncept show a předběžnou kalkulaci, poté hudbu, výpravu a kostýmy. Také to můžete nechat zcela na nás a říct nám pouze téma a my se o vše postaráme. Tak vznikly například naše tematické show Drak a Fénix nebo Blázinec. Tematické show milujeme a jsme otevřeny novým nápadům. (Na show na zakázku bude předem uzavřena smlouva se zálohou a souhlasem, že tuto show můžeme nadále nabízet i my.)

8. Burlesque ani striptýz nedeláme. Jsme seriózní tanečnice, navíc jsou některé členky skupiny nezletilé. Tento styl neděláme ani za přísliby vyšší ceny.

9. Proč se ptáme, na jaké akci nebo pro koho budeme show dělat? Protože nechceme, abyste litovali výběru špatného téma show (např. Jezinky a Blázinec nejsou příliš vhodné pro děti). Vždy vám rádi doporučíme, jaká show se hodí nejlépe, aby si ji diváci užili. Samozřejmě je ale finální rozhodnutí na vás.

10. Co když se mi vaše show po jejím provedení nelíbila? Bohužel, peníze nevracíme. Za svými show si stojíme. Než si nás objednáte, ujistěte se, že vám náš styl vystoupení vyhovuje a líbí se vám. Požádat nás můžete i předem o zhlédnutí některých našich show, abyste věděli, co očekávat.

11. Show pro charitu: Ano děláme, ale pečlivě si je vybíráme a zvažujeme. O ceně však můžeme jednat a společně tak vymyslet ideální kompromis pro obě strany. Neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktní formulář

Před objednáním si prosím pročtěte informace k vystoupením (viz výše) a promyslete si, o jakou show byste měli zájem. Můžeme vám zaslat náhledy předem, či rády poradíme s výběrem.